Showbiz

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj “zyrtarizojnë” lidhjen, flasin se ku do e kalojnë natën

my site Arbana Osmani duket se po jeton kohën më të lumtur të jetës së saj, dhe nuk tenton ta fshehë më lumturinë që i shkëlqen në sy. Së fundmi ajo ka postuar një foto me mikeshën e saj më të mirë, Xhemi Shehun, ndërsa sigurisht nuk ka munguar komenti nga i dashuri i saj Eduart Grishaj.

click over here now Ja komentet e shkëmbyera në Instagram:

zyban uk antidepressant Eduardt Grishaj: Kur do ik kjo Xhemi meqe une u ktheva

 Arbana Osmani: Ja zemer ta percjellim sonte prandaj kemi dale

 Xhemi Sheu: Kjo Xhemi zhduket neser..spo te pyes a do gje!

 Eduart Grishaj- Arbanës: nuk gjete asnje mundesi ta nisje qe sonte se deri neser mos shkon pak si gjate

 Xhemi Shehu: Sonte do rrish me gjyshen

 Eduart Grishaj: Nje nate mund ta kaloi dhe me hasmin per nje fitore te gjate

 Kujtojmë së Arbana dhe Eduarti së fundmi kanë qenë së bashku me pushime, ndërsa ditët e fundit ai ka qenë duke u marrë me xhirimet e filmit të ri./Panorama Plus