Xhesika Berberi dhe Kejsi Tola s’e kanë problem transparencën

Xhesika-Berberi-2

Veshjet transparente duket se janë kthyer në stil jete për vajzat e njohura. Modelja Xhesika Berberi dhe këngëtarja Kejsi Tola, edhe pse njihen si vajzat që ruajnë imazh të mirë në publik, tashmë shihet qartë që nuk e kanë aspak problem veshjen që lejon të shihet gjithçka përtej saj. Tek fotot në fjalë Kejsit i duken reçipetat e zeza poshtë kësaj bluze tyli, ndërsa Xhesikës i duken tangat e zeza poshtë veshjes që i nxjerr në pah linjat super të bukura.Ja vlen të guxojë apo jo? /Story.al/