(VIDEO) Bashkëshorti dhe ish i dashuri i Nicki Minaj zihen me grushta në mes të dyqanit

Nicki Minaj është një nga këngëtaret me famë botërore që shpesh herë është bërë pjesë e skandaleve të shumta. Së fundmi një skenë aspak e këndshme ka ndodhur mes bashkëshortit të saj, Kenneth Petty dhe ishit të këngëtares Meek Mill.

Teksa u takuan rastësisht në një dyqan, Kenneth dhe Meek nisën të ziheshin me grushta me njëri-tjetrin, ndërsa Nicki i bërtiste ish-it të saj në fytyrë.

Nicki-2

Arsyeja e konfliktit thuhet se ka qenë reperja, ndërsa punojësit e dyqanit dhe ekipi i sigurisë nxorrën jashtë Meek Mill.

Videoja po bën xhiron në rrjetet sociale duke marrë edhe komente negative nga ndjekësit për sjelljen e personave të përfshirë në sherr.

View this post on Instagram

#TSRExclusiveDetails: Whew chileeee! #MeekMill and #KennethPetty were seen on camera having a lil’ verbal altercation inside of a clothing store in West Hollywood, but we have the tea on what really happened, and it’s LIPTON! ______________________________________ Apparently, Meek was shopping at Mayfield with about 10 of his boys, when #NickiMinaj and Kenneth walked into the same store. Nicki & Kenneth came in alone. Our source tells us that Meek approached Kenneth to try to squash the beef going on between them, but Kenneth was not on that type of timing at all! ______________________________________ Our source, who was a witness to the confrontation, tells us that Kenneth wanted Meek to keep the same energy he’s always had, and asked Meek to step outside to handle things one on one. Well, the situation escalated and Meeks boys started getting involved. They all went outside and apparently Meek wasn’t here for the one-on-one. ______________________________________ He was heard saying “I’m a boss”, when Kenneth asked for a one-on-one. Eventually things diffused once security got involved. (📸: @gettyimages)

A post shared by The Shade Room (@theshaderoom) on

News31.al