“Totti, fundjava të shpeshta romantike në Shqipëri”, mediat: Ka investuar miliona në pasuri të paluajtshme

Francesco Totti dhe partnerja e re e tij, Noemi Bocchi, janë gjithmonë nëpër botë.

Një nga herët e fundit që patëm mundësinë të shihnim Noemi Bocchi dhe Francesco Totti së bashku, të dy ishin me një biçikletë me katër në Emiratet e Bashkuara Arabe, duke shijuar një pushim të mrekullueshëm.

Pas Emirateve të Bashkuara Arabe, ku morën pjesë së bashku në tapetin e tyre të parë të kuq, ata fluturuan drejt Shqipërisë ku në realitet shkojnë shpesh.

Megjithatë, udhëtimet e shumta në Ballkan kanë një motiv shumë specifik dhe është në interes të Françeskut.

Detajet raportohen nga mediat italiane të cilt tregon për fundjavat e shpeshta romantike në pikat e blinduara mes Durrësit dhe Tiranës.

Duket se Totti ka interesa profesionale dhe ekonomike në ato fusha. Pasi u bë dëshmitar i një kompanie të njohur mobiljesh, ai dyshohet se po menaxhon projekte bashkëpunuese me federatën lokale të futbollit.

Duket gjithashtu se ish-futbollisti ka investuar shumë para në një transaksion të pasurive të paluajtshme mjaft komplekse dhe mjaft të rrezikshme.