T’i presë apo jo flokët, Xhensila Myrtezaj kërkon mendim

Pasi u bë nënë daljet në publik i rralloi dhe i është dedikuar tërësisht Ajkës. Këngëtarja e famshme Xhensila Myrtezaj, e martuar prej një viti me aktorin e njohur Bes Kallakun, u bë nënë për herë të parë para disa muajsh. Ndonëse me projekte të reja nuk është paraqitur, këngëtarja nuk po u mungon fansave të saj në Instagram, shkruan Prive. Madje edhe ka kërkuar këshilla nga ta, rreth stilit të flokëve që duhet të mbajë. Këngëtarja ka inskenuar flokët e shkurtra, duke na e bërë me dije se ndoshta po planifikon t’i presë.