Tean e Përputhen e nderoi Photoshop-i, por ja si duket në të vërtetë në plazh

Tea e Përputhen ka patur rënie drastike në peshë dhe bravo për vullnetin. Ama duket se mendjen ja ka marrë Photoshopi.

Ajo ka publikuar në Instagram një foto nga plazhi ku duket me forma shumë të mira. Por në fakt duket qartë përdorimi i Photoshop-it pasi krahu nuk është aspak në proporcion me trupin.

Së fundmi Vipat e Bllokut në Instagram kanë publikuar një foto të Teas teksa rri në shezllon duke nxjerrë trupin e vërtetë që ka.

Gjithesesi Tea vazhdo me vullnet mund t’ja dalesh.

/Kryefjala.com