Stili egjiptian josh vajzat e njohura, “xing” mes Dorina Memës dhe Kidës

Dorina-Mema-2

E para që postoi një foto me xhaketë sipër trupit, shami në kokë dhe suze ishte modelja dhe kampionia e fitness-it, Dorina Mema. Këtë pozë të veçantë ajo e postoi nga Cairo i Egjiptit. E pas saj ishte Kida ajo që u shfaq me këtë stil të femrës arabe. Këngëtarja nga Kosova kishte zgjedhur këtë veshje për projektin e saj të ri muzikor.