Robert Berisha gati për emisionin e natës 

Robert Berisha po sfidon veten në një fushë re!
I ftuar në Prive, muzicienti dhe këngëtari pati zbuluar se një nga ëndrrat e tij më të mëdha ishe të bënte të emision të natës së vonë.

Emisioni do të kishte natyrë argëtuese, dhe Roberti shprehej se ishte i bindur se do të kishte sukses.
Dhe një gjë e tillë po ndodh, dhe shumë shpejt!

Në një postim në llogarinë e tij në Instagram, ai zbuloi se emisioni ishte afër finalizimin dhe se do të nisë së shpejti në Klan Kosova.
Ai nuk dha një datë të saktë se kur, përveçse emisioni i tij i ri do të titullot “Robi plaket kur don vet”. /Prive.al