I pasur dhe i lumtur, Ermal Fejzullahu pushon në Dubai me familjen

Pas disa ditë pushimesh në Vjenë me bashkëshorten Arianën, Ermal Fejzullahu ka zgjedhur një tjetër destinacion por kësaj radhe me vete edhe fëmijët. Familja Fejzullahu zgjodhi Dubain për të kaluar pak ditë të mira. Këtë e kanë bërë të ditur Ermali dhe Ariana, të cilët postuar foto nga vendi magjik i preferuar i shqiptarëve, sipas Prive. Këto pushime vijnë pas një angazhimi të madh të Ermalit në muzikë. Ai pati shumë koncerte gjatë festave brenda dhe jashtë trojeve shqiptare.