Pasi zbuloi se iu rikthye sëmundja, Dafina Zeqiri emocionon me fjalët për Adriana Matoshin (VIDEO)

Dafina Zeqiri ka reaguar pas aktorja e njohur shqiptare Adriana Matoshi, zbuloi se i është rikthyer tumori në kokë pas nëntë vjetësh.

Këngëtarja hyri në Instagram për ta shpërndarë këngën në të cilën aktorja mori pjesë.

“Une zgjedh buzqeshjen si petkun me te mire te mbrojtjes dhe perballjes me sfidat e jetes!
Femer e forte eshte ajo e cila pas cdo dhimbje arrine te perqafoj realitetin me nje buzqeshje e cila flet me shume se 1,0000 fjale”, ka shkruar Dafina në postim.

Adriana Matoshi njoftoi se do të operohet të mërkurën dhe ne i urojmë më të mirat./Prive.al