Pak para se të bëhet nënë, këngëtares shqiptare i organizojnë festën surprizë

Këngëtarja Gjira Kajtazi momentalisht ndodhet në Gjermani, ku dhe po kalon e qetë momentet e fundit të shtatzënisë. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale dhe publikon shpesh herë foto me barkun e rrumbullakosur, apo dedikime ndaj djalit të saj. Mirëpo, gjatë mbrëmjes së djeshme Gjira është surprizuar nga mikeshat e saj me një festë madhështore. Edhe këtë herë këngëtarja nuk ka nguruar së publikuari në ‘Instastory’ video nga surpriza me tullumbace, ëmbëlsira dhe dhurata të shumta, sipas Who.Kujtojmë që Gjira ka zgjedhur dhe emrin e vogëlushit të saj, por nuk ka dashur ende ta bëj publik.