Pa dietë, Armina Mevlani humbet 6 kilogramë brenda një viti dhe sekretin ua tregoi të gjithëve

Në postimin e fundit në ‘Instastory’ Armina Mevlani ka treguar se ka humbur 6 kilogramë që nga vera e vitit të kaluar.

Blogerja Armina Mevlani ka gjetur mënyrën perfekte si të dobësohet pa mbajtur asnjë dietë.

Në postimin e fundit në ‘Instastory’ ajo ka treguar se ka humbur 6 kilogramë që nga vera e vitit të kaluar.

“-6 kilogramë nga vera e kaluar. Sekreti është që nuk kam mbajtur dietë, por mungesa e kalorive dhe ushtrime kardio”, ka shkruar Mevlani krah postimit të saj.

Armina vetëm ka reduktuar kaloritë dhe ka bërë kardio. Meqë është kaq e lehtë, vajza përvishjuni punës dhe eleminoni vetëm një gjë nga dieta juaj, ashtu sikurse beri Armina.

(A.B)/Dosja.al