Olti Curri rikthehet në shtëpinë e prindërve dhe gjen foton që do ju çudisë

Tanimë në majat e karrierës së tij, blogeri, prezantuesi, tekstshkruesi, dhe kritikuesi Olti Curri, ka gjetur pak kohë dhe është rikthyer në qytetin e lindjes dhe rritjes, ku ka ende familjarët e tij.

Nga ‘arkivat’ e familjes, Olti ka gjetur një foto, pjesë e fletëhyrjes në ‘Plus 2 Radio’, ku Olti ka qenë një ndër prezantuesit më të pëlqyer.

Olti-2

‘Sa herë kthehesh në shtëpinë e prindërve del ndonjë relike. Kohë ëndrrash, punë me sakrifica, me plane që dolën, falë Zotit, më mirë se sa i mendoja’.

E në fakt, ia ka vlejtur sakrifica Olti! /Pamfleti