Olta Gixhari nxjerr barkun, sa kohë i duhet të bëjë muskuj?

Olta-Gixhari-2

Aktorja Olta Gixhari ka ndarë me miqtë një foto gjatë stëevistjes crossfit me trajnerin e saj dhe të shumë VIP, Edmond Stafa. Duket se pas pushimeve të festave, Olta i është kthyer palestrës, për të formuar trupin e dëshiruar. Në këtë foto Olta ka ekspozuar barkun. Si mendoni sa kohë i duhet të formojë muskujt e barkut?