Një bukuri shqiptare mahnit Majemin (Foto)

Modelja shqiptare Lorena Haliti, e cila jeton dhe vepron në SHBA, ka provokuar ndjekësit me fotot e radhës të postuara në llogarinë e saj në Instagram.

Nga pushimet në Majemi, ajo ka pozuar pa bikini në pjesën e sipërme dhe gjoksin e ka mbuluar me duar.

Lorena njihet si njëra ndër shqiptaret më të kërkuara në Amerikë për projekte të ndryshme si modele, dhe këtë e dëshmojnë edhe fotot e saj në Instagram.