Nik Xhelilaj lë mjekër, merr pamjen e aktorëve në serialet turke

Aktori i njohur Nik Xhelilaj prej vitesh po bën karrierë si aktor në Turqi e Gjermani. Së fundi është kthyer sërish në Turqi, ku shaqet në shoqërinë e një vajze në një event. Bie në sy stili i ri i aktorit 34 vjeçar pasi kanë rritur mjekrën. Sigurisht që i shkon shumë, dhe duket se me këtë pamje u shpall konkurrencë aktorëve të famshëm të serialeve turke.