Në klipin e radhës Tayna surprizon me ‘look-un’, shfaqet si asnjëherë më parë

Një muaj më parë, Tayna publikoi projektin e saj më të ri të titulluar “Bass”.

Kjo këngë u prit mjaft mirë nga të gjithë, ashtu si çdo prurje e reperes.

Tashmë ajo ka paralajmëruar projektin e saj të radhës. Reperja ka publikuar një video me një veshje jo shumë të zakonshme. T

ayna me sa duket do të shfaqet si kaubojse në klipin e radhës dhe ky “look” i shkon shumë.

View this post on Instagram

"Qeqe" muy pronto💃🏼

A post shared by Tayna (@tayna) on

Ajo ka zbuluar edhe titullin e këngës që do të vijë së shpejti, e cila quhet “Qeqe”.