Ndryshimi drastik i Elvana Gjatës, ja si duket ajo tani

Ajo është një nga këngëtaret shqiptare më të mira e cila shquhet edhe per pamjen e saj. Pak ditë më parë Elvana Gjata, u shfaq m nje luk të kuruar në festivalin e Kanës. Por ende pa u mbushur tre ditë, ajo është rikthyer në qendër të vëmendjes për shkak të ndryshimit drastik në pamjen e saj.

Elvana-2

Ajo eksperimenton shpesh me pamjen sidomos në klipet e saj, por ka qëndruar gjithmonë pranë natyrales. Këngëtarja është rikthyer së fundmi fuqishëm me projektet e reja dhe koncertet.

Pas suksesit të ‘Dy Gisht Mjaltë’, destinacioni i radhës është Viena. Elvana ka publikuar një foto ku shfaqet më e ëmbël se kurrë me flokët kaçurrela të dendura, një nga transformimet më drastike që ka realizuar.

Të njëjtën pamje ajo e zgjodhi për klipin e këngës ‘Disco Disco’ dhe ‘Njësoj’ vite më parë. Të dy hitet muzikore, renditen ndër më të bukurit e repertorit të Elvanës.