Mr.Grey shqiptar Kris Dalipi bën gjestin skandaloz me organin e tij mashkullor

received_10215673136967522-2
Balerini Kris Dalipi mund të konsiderohet Mr.Grey shqiptar, pasi ishte ai që realizoi skenat erotike në dush me Ilda Bejlerin në një spot televiziv për Shën Valentinin. Ish-partneri i Beatrix Ramosaj në spektaklin “Dancing with the stars”, dhe aktori në skenat hot të klipit të saj dhe klipeve të disa këngëtareve të njohura, kohët e fundit është vendosur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Përveç fotove të bukura ku ai tregon fizikun e tij gjithë muskuj, simpatiku Kris ka postuar nga dhoma e zhveshjes së palestrës, një foto duke prekur organinin e tij mashkullor në mënyrë provokuese dhe skandaloze njëkohësisht. “What? I don’t care”, shkruan Kris poshtë fotos së shkrepur në një nga palestrat e New York-ut, status që tregon se dikujt po i mesazh të koduar me këtë pozë.