Mozzik i jep siguri Loredanës, bën lidhjen serioze me foto artistike

Reperi i njohur nga Kosova Mozzik dhe e dashura e tij Loredana Zefi kanë realizuar nje set fotosh artistike që dëshmojnë se kanë hedhur një hap serioz në marrëdhënien e tyre. Të dashuruarit shfaqen të veshur me të zeza, dhe shumë romantikë me njëri-tjetrin.