Megi Pojani kundër Olti Currit. Debat gjatë spektaklit “Maskat”

Cdo jave jemi argetuar me “Maskat” ne Top Channel duke gjetur edhe ne nga shtepia personazhet e maskuar.

Por diten e sotme “Maskat” kane qene te mbushura plot debat dhe percarje. Debati ka filluar pikerisht nga moderatorja Megi Pojani si dhe pjestarit te jurise Olti Curri. Megi nuk ka pranuar faktin se Olti ka gjetur te gjithe personazhet e maskuar. Per me teper ajo nuk bie dakord se Olti i gjen personazhet nepermjet analizes qe ben, me te cilen deri tani ka goditut ne shenje.

Kjo gje ka shkaktuar xhelozi edhe te Zajmina Vasjarit dhe Eranda Libohova e pervec kesaj ky ishte debati i pare tek “Maskat” qe arriti te percante jurine.