“Mbërthehu moj, se më plase!”, Enca e ka përgjigjen për fansen që e kritikoi për foton provokuese

Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia, shpesh i provokon ndjekësit e saj me fotot e publikuara në rrjetet sociale. Madje ajo as nuk ngurron që t’u përgjigjet atyre që e kritikojnë apo e ngacmojnë me komentet.

E kështu ka ndodhur edhe së fundmi, ku një ndjekëse i ka bërë një kërkesë Encës në postimin e fundit të saj. Këngëtarja ka publikuar një fotografi ku shfaqet me një kostum sportiv të bardhë.

Enca-2

Enca ka preferuar që ta hapte zinxhirin e bluzës për të treguar reçipetat dhe asetet.

“Mbërthehu moj, se më plase”, i shkruan fansja që kapi këtë detaj, ndërsa Enca iu përgjigj: “Ç’kuptim ka pastaj?!”.

“Normal, sepse është e vetmja gjë që mund të shesësh”, i ripërgjigjet sërish komentuesi, por kësaj here Enca ka vendosur që mos të reagojë.