Laert Vasili pranon se është i lidhur prej gati 5 vitesh dhe ju nuk do ta besoni se kush është ajo

Më mirë beqar apo në një marrëdhënie ka qenë pikërisht kjo tema qëështë diskutuar këtë të mërkurë në emisionin “Soiree” me Jonida Shehun në Top Channel. Një ndër të ftuarit ishte edhe aktori i njohur Laert Vasili, i cili ka shkaktuar jo pak zhurmë në studio.

I pyetur nga moderatorja Jonida Shehun për statusin aktual të tij, ai ka treguar se ështëi lidhur prej gati 5 vitesh dhe ajo quhet Blanche, por më pas ka treguar se e kishte fjalën për qenushen e tij.

“Jam i lidhur me Blanche. Në shqip Bardha. Është një vajzë qëështë rritur në Paris. Unë jam i lidhur me të dhe kemi më tepër se 4 vjet e gjysëm, 5 pothuajse që flemë bashkëçdo natë. Ajo vë putrat e saj tek shpatulla ime. Blanche është një super krijesë qësa herë që hy në shtëpi, më sheh në sy”, është shprehur Laert Vasili, ku në studio më pas shpërthyen të qeshurat, por edhe diskutime të mëdha.

Top Channel