Klea Huta dhe Elgit Doda bëhen prindër për herë të parë

Klea Huta dhe Elgit Doda janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e sotme ka ardhur në jetë djali i tyre, Krid.

Lajmin e ka bërë të ditur Klea me anë të një postimi në Instagram, të pak minutave më parë. “Të dashurojmë Krid” shkruan moderatorja bashkangjitur me foton ku shfaqen duart e familjes së re, duke mbajtur njëra-tjetrën.

Në këtë postim Klea bën falenderimet e saj për ata që janë kujdesur për të gjatë shtatzënisë dhe gjatë lindjes. Ndërkohë ka bërë një dedikim romantik dhe për partnerin e saj.

https://www.instagram.com/p/CBA4WK-JIr0/?utm_source=ig_embed

Elgiti nga ana tjetër ardhjen në jetë të djalit, e quan si “formimin e pazëllit të jetës”.

Urimet më të mira për Klean dhe Elgitin!

/News31.al