Klaudia Pepa e dashuruar? E lumtur në krahët e koreografit që zëvendësoi Albi Nakon

 

“Koreografi im për L…”, ishte mbishkrimi me të cilin balerina që jeton tashmë në Itali, Klaudia Pepa shoqëron këto foto. E përqafuar me të dhe e lumtur shfaqet Klaudia në krahët e këtij djali simpatik në fotot që i ka postuar në Instastory. Nuk dihet nëse ky është koreografi i projektit të saj të ri, apo nëse ai zëvendëson në plot kuptimin e fjalës, ish-bashkëshortin e saj Albi Nako. Këtë presim të na e thotë vetë Klaudia.