Isli Islami habit me përgjigjen e tij, zbulon periudhën më të keqe të jetës

Isli Islami është një nga moderatorët më modernë të ekranit shqiptar. Prej disa sezonesh ai drejton programin e mëngjesit në ‘Top Chnnel’, së bashku me Ori Nebijaj.

Isli-Islami-2

Islami ka zgjedhur një formë tepër interesante për të qenë më pranë ndjekësve të tij, duke ju përgjigjur herë pas here pyetjeve që i drejtohen në ‘Instagram’.

Së fundmi në një prej pyetjeve se cila ka qenë periudha më e mirë e Islit, ai është përgjigjur duke treguar periudhën më të keqe të tij, e cila ka qenë gjimnazi.

Isli-Islami-1

Ashtu si dhe në shumë përgjigje të tjera, moderatori ka zgjedhur të jetë i drejtëpërdrejtë dhe transparent me të gjithë fansat e tij./revistawho.com