Horoskopi i datës 21 shkurt 2019 nga Susan Miller

Dashi
Një periudhë e komplikuar për shumë të lindur të Dashit, ata që po kalojnë një krizë të brendshme në çift do të duhet të marrin kohë dhe të shmangin përfundimet e nxituara. Një ditë plot lajme për beqarët, shumë prej jush do të jenë të gatshëm të përjetojnë emocione të reja.

Demi
Sot ju mund të jeni mjaft të hutuar dhe të mos kuptoni se çfarë po ndodh nën hundën tuaj derisa të jetë tepër vonë. Kujdesuni për marrëdhënien me partnerin/en! Marsi inkurajon beqarët për të marrë iniciativën dhe për të përfituar nga lajmet interesante.

Binjakët
Me hënën në shenjën tuaj, disponimi është i ndritshëm dhe ju lehtëson në zgjidhjen e problemeve në marrëdhëniet emocionale. Filloni të flisni me partnerin/en tuaj për të parandaluar që problemet e vogla të mos bëhen të mëdha. Beqarët sot mund të bëjnë takime intriguese.

Gaforrja
Venusi ndihmon çiftet të ndajnë momente magjike. Pasioni është në qiellin tuaj dhe do të nxisë ngritjet dhe rikuperimet në të gjitha marrëdhëniet, për sa kohë që ju dëshironi! Beqarët mund të mbështeten në tërheqjet e tyre për të jetuar përvoja të reja.

Luani
Sot do të jeni shumë reflektues dhe do të jeni në gjendje të analizoni një situatë sentimentale që është e rëndësishme për ju. Mos i jepni rëndësi xhelozisë, dhe jetoni një ditë të bukur. Zemrat e vetmuara do të duhet ta lënë veten të lirë.

Virgjëresha
Çështjet sentimentale janë duke u zhvilluar në favorin tuaj. Kohë e mirë për të zgjidhur çështjet në pritje dhe të sqarohen njëherë e përgjithmonë me miqtë dhe familjen. Beqarët mund të takohen me një mik të vjetër, dhe kjo do t’ju sjellë disa ndryshime.

Peshorja
Në familje mund të lindin diskutime që do të krijojnë konflikte. Sot jeni të tensionuar, nervoz dhe të pavendosur, ndoshta është më mirë të lini të vendosë partneri/ja. Beqarët mund të bëjnë njohje të ëmbla.

Akrepi
Yjet shpallin një ditë pozitive për ndjenjat dhe ndërtimin e marrëdhënieve të forta dhe të qëndrueshme. Shumë nga shenjat do të konsiderojnë seriozisht bashkëjetesën. Zemrat e vetmuara në kërkim të ndjenjave të vërteta do të gjejnë dashuri të vërtetë!

Shigjetari
Do të jeni të butë e sensualë dhe nuk do të humbisni asnjë shans të vetëm për të bërë një shkelje në zemrën e të dashurit/ës. Me bukurinë tuaj do të jetë e vështirë të thuash jo! Zemrat e vetmuara do të jenë në gjendje të jetojnë flirte të forta madje edhe nëse nuk kanë jetëgjatësi.

Bricjapi
Erosi te yjet dhe emocionet unike për ata që janë në një marrëdhënie. Pak pas sqarimeve të një sërë keqkuptimeve duket se i riktheheni jetës së lumtur! Beqarët mund të përfitojnë nga shumë mundësi të bukura për të përjetuar histori të shkurtra dashurie.

Ujori
Pajtimet e ardhshme, por edhe pasionet e papritura shqetësojnë menaxhimin e përditshëm. Vështirë për të rifituar kontrollin, do të keni sukses vetëm nëse jeni me të vërtetë të interesuar. Horoskopi fton beqarët të dalin nga koha gri.

Peshqit
Çrregullimet dhe xhelozitë mund ta karakterizojnë këtë ditë që nga fillimi. Përfundojeni atë me një përqafim të ngrohtë për gjysmën tuaj të zemrës dhe përpiquni të qetësoni shpirtrat. Beqarët mund të konsolidojnë një miqësi.