Horoskopi 4 dhjetor 2020

Dashi

Kjo ditë shkaktojë disa polemika jetën tuaj çift, kjo përshkak se kohët e fundit nuk i keni kushtuar vëmendjen e duhurpartnerit/es tuaj. Për rregulluar marrëdhënien, ju absolutisht duhet  kompensoni kohën e humbur! Nëse jeni vetëm, shfrytëzoni ftesat për takime.

Demi

Një harmoni e rinovuar me partnerin/en do t’ju ndihmojë të përballoni disa angazhime papritura ose rënda me cilat mund përballeni. Beqarët do duhet ekspozojnë atë ata duan për shmangur keqkuptimet. Mundësitë e reja aspektin e karrierëspo vijnë drejt jush.

Binjakët

Disa probleme me partnerin/en mund ndryshojnë ditën, por mos u shqetësoni, me një komunikim mirë do jeni gjendje zgjidhni gjithçka. Sot, ata janë vetëm do kenë pakënaqësi nganjë mik/e. Ndoshta keni besuar shumë sesa duhet.

Gaforrja

Angazhimet për realizuar ato për cilat jeni zotuar ju kanë bërë lini pas dore lidhjen tuaj. Merrni përsëri kontrollin e jetës suajprivate dhe nuk do zhgënjeheni. Një ditë plot angazhime edhe përbeqarët, cilët janë ende shumë pavendosur. Do kenë mundësi mira për filluar përvoja reja!

Luani

Një ndjenjë melankolie do errësojë disponimin tuaj. Kini kujdes mos i përcillni vuajtjet tuaja edhe partnerit/es, pasi mund t’judrejtojë disa pyetje nuk do jeni gjendje t’i përgjigjeni. Dashuri reja horizont për beqarët! punë, vizione reja jupresin.

Virgjëresha

Disa kujtime kaluarës mund t’ju dëmtojnë ende, ndaj bëni mirë shmangni përjetimet e shkuarës dhe kushtojini vëmendjegjërave shtrenjta keni. Është një kohë e mirë edhe përbeqarët, ata mund bëjnë plane për ardhmen dhe fund ndjehen lirë për marrë një vendim.

Peshorja

Ju po jetoni një kohë shumë lumtur dashuri. Nëse keni qenë një marrëdhënie për një kohë gjatë, do forconi lidhjen, nëse nukkeni shumë po e përjetoni këtë ndjenjë, marrëveshja do nënkuptojë një lidhje qëndrueshme! Zemrat e vetmuara do shkojnë kërkim aventurave reja.

Akrepi

Yjet ju premtojnë një ditë lumtur, por edhe nëse ka kontraste judo dini se si rivendosni harmoninë. Pasioni i bën gjërat lehta. Beqarët mund jetojnë ndonjë flirt ri. Jupiteri dhe Marsijanë anën tuaj sferën profesionale. Disa prej jush pritet marrin një përgjigje shumëpritur.

Shigjetari

Harmonia ka mbretëruar për një kohë gjatë marrëdhënien tuajdhe gjatë kësaj dite do jeni vetëdijshëm se kjo është e ardhmja dëshironi. Beqarët do jenë gjendje zgjerojnë kontaktet e tyre me shpresën për njohur dikë. punë, mos shtyni çështjetdhe projektet e pazgjidhura.

Bricjapi

Vazhdoni jeni trazuar mendimet tuaja dhe nuk mund prisni dilni nga rutina juaj. Dyshimet lidhje me jetën tuaj dashurisë mund bëhet padurueshme për partnerin/en. Ditëinteresante për beqarët cilët do kenë njohje reja. Venusipremton flirtime!

Ujori

Keqkuptimet e vogla mund shqetësojnë marrëdhënien çift. Përfat mirë dashuria është e fortë se çdo keqkuptim dhe sot ju do keni provën! Ka kaq shumë surpriza vijnë edhe për beqarët. Hëna ju shtyn shijoni çdo gjë vogël do t’ju ndodhë sot.

Peshqit

Nëse jeni çift do keni shumë për bërë për planifikuar ardhmen tuaj. Ata synojnë krijojnë diçka konstruktive duhet angazhohen seriozisht! Takime mahnitshme për beqarët, shumëprej jush do bëjnë miq rinj. Mërkuri mbron çdo iniciativë tuaj.