Gigi Hadid me barkun e rrumbullakosur, a ka ndryshuar modelja?

Gigi Hadid ka qenë në fokus të mediave për shkak të shtatzanisë së saj dhe faktit se nuk ka treguar asnjë foto të barkut të rrumbullakosur. Për këtë gjë ajo është akuzuar dhe nga fansat të cilët mendojnë se modelja nuk është e entuziasmuar mjafshtueshëm për pritjen e ëmbël. Mirëpo Gigi ia ka mbyllur gojën të gjithëve duke postuar ditën e sotme fotot nga fotoshooti me barkun e rrumbullakosur.

Gigi në një foto shihet e veshur me të bardha ndërsa barku i saj është i lënë jashtë, teksa krahas fotos shkruan ‘po rritet një engjëll’. Ndërsa në fotot e tjera bukuroshja shihet e veshur me një tyl të bardhë transparet që i tregojnë më së miri format trupore, por edhe barkun e rrumbullakosur.

Duket se modelja është në muajt e fundit të pritjes së ëmbël dhe shumë shpejt do të marrë në krahë vajzën e saj. Gigi Hadid 25 vjeç dhe Zayn Malik 27 vjeç kanë konfirmuar disa muaj më parë se janë në pritje të fëmijës së tyre të parë. /Dosja.al