E kujt është dora misterioze që po grimon Lori Hoxhën?

Lori Hoxha spikat për stilin e veshjes plot shije, dhe kujdesin e veçantë për flokët e make up-in. Story.al ju sjell këtë video, ku ajo po demonstron shembullin e grimit perfekt, ëndrra e çdo vajze. Kjo dorë profesionisti që po realizon me kaq delikatesë dritë-hijet në portretin e Lorit, është e grimierit të familjes Kardashian në SHBA, Ariel Tejada. Ai ndodhej pak ditë më parë në Tiranë, ku mbajti dhe “MasterClass by Ariel” me modele Anxhelina Hadërgjonaj.