‘Do ngelesh gjithmonë në zemrat tona’, miqtë e 28-vjeçarit që u ekzekutua mbrëmë dedikime prekëse në rrjetet sociale, ja detaji që bie në sy

Miqtë dhe të afërmit e Vilson Tafçiut, i cili përdorte edhe mbiemrin Noka, kanë postuar dedikime prekëse në rrjetet sociale pasi kanë marrë vesh lajmin.

28-vjeçari u ekzekutua me armë zjarri mbrëmjen e djeshme në Tiranë, jashtë ambienteve të një lokali ku po pinte kafe me dy vajza.

Bie në sy se në postimet e miqve, ata e thërrasin Vilsonin me mbiemrin Noka. Policia ka shpallur në kërkim një person të dyshuar për vrasjen i cili mësohet se është i njohur i viktimës.

POSTIMET NE FACEBOOK

Vilson-2 Vilson-3 Vilson-4 Vilson-5