Diamante dhe petale, Kylie Jenner surprizohet nga i dashuri saj

Me rastin e ditëlindjes së Kylie, i dashuri Travis Scott i ka mbushur shtëpinë me petale trëndafilash, ndërsa sot i ka dhuruar një varëse të mbuluar në diamantë, e cila mban logon e produkteve kozmetike të saj.

50CE8165-004D-4208-A951-3ED7190C746A

Kylie e ka postuar në Insta Story dhe ka shkruar : “O zot i madh!”, shkruan Lapsi.al.

225FFB52-557D-4EE8-8576-2F29114B999F

Miliarderja ka zgjedhur të festojë në një jaht me miqtë e afërt dhe familjarët e saj!