Demi Rose zhvishet në Ibiza, të gjithë sytë tek format e saj

Demi Rose njihet për fotot e saj provokuese, dhe këtë herë setin më të fundit fotografik e ka realizuar nën rrezet e diellit spanjoll. Modelja 23-vjeçare ka pozuar për linjën e saj të re të veshjeve bikini në Ibiza, në bashkëpunim me ISAWITFIRST.COM.
Gjatë realizimit të fotove tepër të nxehta, ish-të dashurës së reperit Tyga i ka ardhur në ndihmë një anëtar i stafit i cili e mbajti bukuroshen mbi shpinë për të ngjitur terrenin malor, shkruan Top Channel. Kjo bwn t’i vihen nw pah asetet e saj tw bollshme.