Demi Rose çmend rrjetin! Publikon videot ku shfaqet nudo në…

Demi Rose ka “tërbuar” ndjekësit me videot e fundit që ka postuar, ku shfaqet nudo.

Modelja postoi disa video në Instastory duke i lënë “pa frymë” 14.3 milion ndjekësit e saj.

Ajo shfaqet duke shijuar rrezet e diellit në një pishinë të madhe, ku në plan të parë ka vendosur të pasmet bombastike.

Demi nuk i la shumë vend imagjinatës, teksa lëvizte këmbët nën ujë dhe shijonte pamjen e mrekullueshme që kishte përpara, ndërkohë që shijonte “lirinë” që i kishte dhënë trupit.

Modelja njihet për format e saj trupore seksi dhe nuk ngurron t’i ekspozojë për fansat.

 

 

/Panoramaplus.al