Chiara Ferragni i befason të gjithë, publikon ‘foton’ e vajzës në barkun e saj

Prej momentit kur bëri të ditur shtatzēninë, blogerja italiane Chiara Ferragni publikon pamje nga ndryshimet që po i ndodhin dhe pamje të vogëlushes që po rritet në barkun e saj.

Ajo ka postuar së fundmi një moment nga eko, ku duket vajza e saj. Edhe pse shumë nuk mund ta kuptojnë si foto, Chiara duket se ka dashur të japë një mesazh të fortë me atë çka ndodh në barkun e nënës.

“Ciao, vogëlushja ime”, shkruan Chiara. Kujtojmë se blogerja dhe bashkëshorti i saj Fedez kanë edhe një djalë të quajtur Leone.

View this post on Instagram

Ciao mia baby girl ❤️

A post shared by Chiara Ferragni ✨ (@chiaraferragni) on