Blendi Fevziu del me këpucë të kuqe, “fajin” e ka Luana Vjollca

Moderatori i emisionit “Opinion”, Blendi Fevziu ishte i ftuar në programin “Shiko kush luan” në “Top Channel”, që prezantohet nga Luana Vjollca.

Fevziu-2

I ftuar për të rrëfyer detaje interesante nga jeta dhe karriera si gazetar me famë, ra në sy veshja dhe kombinimi skenik me Luanën.

Fevziu-3

Këpucët e tij të kuqe ishin një kombinim perfekt me veshjen e kuqe të Luanës.

Fevziu-1

Nuk dihet nëse kjo ishte një rastësi, apo Blendi ishte informuar më parë për veshjen e saj, duke shkuar i përgatitur për daljen me këpucë të kuqe në ekran, një ngjyrë mjaft e guximshme dhe ekstravagante për meshkujt./Story.al