“Atdheu na qenka dashnori i fshehtë i …”, ish konkurrenti i “Përputhen” bën deklaratën e papritur

Të mërkurën në emisionin “Përputhen” erdhi një djalë i ri. Ai quhet Atdhe, është nga Kosova dhe ka jetuar prej vitesh në vende të ndryshme të Evropës.

Por duket se Atdheu i ka njohur konkurrentët e tjerë edhe para të mërkurës. Disa foto kanë qarkulluar në rrjetet sociale, ku shihet Atdheu në darkën e konkurrentëve të “Përputhen”, që u zhvillua të shtunën që lamë pas.

Në një tjetër foto, ai shihet duke pozuar me Anën. Pamjet i ka publikuar Alban Dyrmishi, ish konkurrenti i “Përputhen” sezonin e kaluar. “Atdheu na qenka dashnori i fshehtë i ju e dini se kujt”, ka shkruar ai.