Stil

Veshi fustan me 1 milionë kristale, e dashura e reperit bën dhe pasanikët të flasin me vete

buy cheap brand viagra online Keyshia-2

Lamictal sale no prescription E dashura e reperit të njohur, Gucci Mane ka festuar ditëlindjen me një fustan të punuar me 1 milion kristale “Swarovski”. Keyshia Ka’oir i surprizoi të gjithë kur u shfaq me fustanin e kuq që shndriste i gjithi. Gucci dhe Keyshia ia dolën që të ishin mbretëresha dhe mbreti i mbrëmjes. Ata kishin zgjedhur veshje të veçanta dhe të mirëmenduara për të festuar të “Seafair Mega Yacht” në Miami. Keysha u shfaq me një fustan të kuq madhështor, të punuar me 1 milionë kristale “Swarovski”, shkruan Panorama Plus. Ndërsa reperi i njohur iu përshtat duke veshur kostumin e tij të personalizuar nga firma “Dolce&Gabbana”. Fustani ka bërë bujë, dhe e dashura e reperit ka bërë të flasin me vete edhe vetë pasanikët e mëdhenj.