colospa 135 mg price Showbiz

U arrestua në hotel, e fejuara e Stresit i habit të gjithë me qëndrimin e saj

fml eye drops buy online uk calcium carbonate price trend Dy ditë më parë, u arrestua në një dhomë hoteli në Linzë reperi Arkimed Lushaj, i njohur si Stresi, i dyshuar si pjesë e një grupi të strukturuar kriminal dhe të trafikimit të lëndëve narkotike. Policia sqaroi në njoftimin zyrtar se bashkë me këngëtarin, në momentin e arrestimit ishte prezent edhe një vajzë 20-vjeçare, identiteti i të cilës nuk është bërë i ditur, ndërkohë nga ana tjetër Stresi nuk ka shumë kohë që ka zyrtarizuar me fejesë edhe lidhjen e tij disavjeçare me të dashurën e tij, Kejsi. Megjithatë, duket se Kejsi e ka marrë me sportivitet këtë fakt, pasi pak orë më parë ka reaguar në rrjetet sociale, për herë të pas arrestimit të të fejuarit të saj. Ajo ka publikuar një foto, ndërsa fokuson unazën në gishtin e martesës, duke përcjellë kështu mesazhin se asgjë s’ka ndryshuar mes tyre, ndërsa komentuesit e kanë “bombarduar” me pyetje të tipit: çfarë ka ndodhur mes jush, a do ja falësh tradhtinë e pyetje të tjera të cilave ajo s’iu ka dhënë përgjigje!/Prive

calaptin sr 120 price