Stil

Trendet e flokëve për këtë verë

mail order zoloft compare cost of viagra cialis levitra Këtë verë, inspirimi për ngjyrë të flokëve do vie nga natyra, moti i bukur dhe ëmbëlsirat. Është e vërtetë se kur hapet moti e vijen vera te çdo person ndodh një ringjallje, një dëshirë për ndryshim dhe për ta jetuar jetën në maksimum, shkruan Prive. E deri sa ndihemi shumë të inspiruar për ndryshim, këto janë trendet që do vërshojnë verën sivjet:

Bjonde platinum nga majet

St-2

Pjeshkë e ëmbël

St-3

Rozë trëndafili

St-4

Dredha karamele

St-5

Brune tropikale

St-6

Bezhë e ftohtë

St-7

Moka çokollatë

St-8

E artë e zbehtë

St-9