Stil

Transformimi i Adelina Berishës, shfaqet me paruke dhe askush s’e njeh

buy prednisone mastercard Pak para përfundimit të këtij vitit, Adelina Berisha bëri një ndryshim në pamje. Këngëtarja vuri një paruke të shkurtër me të cilët po duket ndryshe dhe pothuajse e panjohur, kjo pasi jemi mësuar që Adelinën ta shohim gjithmonë me flokë të gjatë. Ajo postoi foton në Instastory pa asnjë përshkrim, shkruan Prive. Nëse nuk e dini, së shpejti Adelina do ta publikojë këngën e re për të cilën ka punuar tash e disa javë.

can tinidazole be bought over the counter