Stil

Të punuar me ar e diamante, sa kushtojnë vathët që Meghan Markle vuri në pagëzimin e të birit

visit the website Ditën e shtunë, Meghan Markle dhe Princ Harry pagëzuan djalin e tyre në një ceremoni private në faltoren e mbretërisë në kështjellën Windsor. Ajo çfarë ra në sy atë ditë ishte fakti se dukesha e Sussex kishte vendosur vathët që ka mbajtur në ditën e dasmës së saj. Këta vathë janë të firmës ‘Cartier’, të punuar me ar të bardhë dhe të zbukuruar më diamante që kushtojnë rreth 15 mijë dollarë. ‘Look-un’ në total Meghan e kishte kombinuar me një fustan të zi ‘Dior’ të bërë posaçërisht për këtë ditë. Megjithatë Markle i ka mbajtur këto vathë edhe kur ishte prezente në lojërat ‘Invictus’ në muajin prill të vitit të kaluar në Londër, shkruan Who. Kujtojmë se zgjedhjet e veshjeve të saj kanë tërhequr gjithmonë vëmendjen e fansave të pallatit ‘Kensington’, për shkak të stilit mjaft të rafinuar që dukesha ka treguar se ka.

where can i buy augmentin