FOTOSTORY

Si kukull Barbie, vajza e Miriamit dhe Albanit tërheq vëmendjen e të gjithëve

purchase antabuse Ameli është fëmija i parë i dy këngëtarëve të njohur, Miriam Cani dhe Alban Skënderaj.

Misoprostol available canada Alban-2

Ata herë pas here publikojnë në rrjetet sociale të tyre foto të së bijës, e cila tërheq menjëherë vëmendjen.

Alban-3

Këngëtarja ka publikuar ditën e sotme dy fotografi të Amilsë, ku ajo duket si një kukull Barbie apo modele kopertinash.

Alban-4

Pozat e të voglës janë pëlqyer menjëherë nga fansat e Miriamit, por nuk kanë hezituar që të komentojnë edhe kolegët e këngëtares, të cilët e kanë krahasuar pikërisht me kukullën Barbie, shkruan Panorama Plus. Ndërkohë kujtojmë se Miriam Cani është në pritje të fëmijës së dytë. Lajmin e ka bërë të ditur fillimisht Albani gjatë koncertit të tij në Prishtinë.