Showbiz

Shqipëria fitoi kundër Islandës, por ja si e dogjën atmosferën dy modelet seksi

navigate to these guys Mbrëmjen e djeshme në “Elbasan Arena” u mbajt ndeshja Shqipëri-Islandë, e cila përfundoi me rezultatin 4-2. Kombëtarja shqiptare arriti që ta mposhte kundërshtarin me një rezultat mjaft të mirë.
Or-2

where can i buy tinidazole over the counter

Për të mbështetur kombëtaren shqiptare ishin një numër i madhe tifozësh, por vëmendjen e kanë tërhequr dy modelet e njohur, Kejvina Kthella dhe Oriola Marashi.

Or-3

Të dyja kanë publikuar në “Instastory”-t e tyre foto e video nga stadiumi. Në disa video vajzat shfaqen teksa këndojnë “Xhamadani vija-vija” dhe bëjnë shqiponjën me duar.

Sigurisht mjaft tërheqëse dhe seksi ato kanë ‘djegur’ edhe më shumë atmosferën.