Showbiz

Reperi shqiptar në një lidhje? Ja kush është vajza që i ka vjedhur zemrën

how to buy topamax online S4MM ka qenë një nga reperët më të komentuar përsa i përket jetës së tij private. Reperi është shumë i fshehtë në lidhje me këtë temë, por së fundmi postimet e tij në ‘Instagram’ e kanë nxjerrë zbuluar. Sipas ‘Prive.al’, S4MM është në një lidhje me një vajzë të quajtur Filis, e cila jeton në Zvicër.

http://lookielooloo.com/tag/toddler-clothing/ 68852607_718824688553245_4098022627203874816_n

Detajet në ‘Instagram-in’ e tyre kanë qenë ato që e kanë nxjerrë çiftin zbuluar, pasi si reperi ashtu dhe Filisi kanë publikuar foto ku duket qartë se janë në të njëjtin vend.

69261750_407094539930533_1569285684504559616_n

S4MM ka bërë shpeshherë dedikime në këngët e tij dhe tani më në fund, u njohëm me vajzën që i ka vjedhur reperit shqiptar zemrën. Asnjë nga dyshja nul ka folur në lidhje me këto aludime, megjithatë presim një konfirmim zyrtar nga ai ose Filisi./revistawho.com