Showbiz

Reperi shokon Britaninë, në skenë me ‘kokën e prerë’ të kryeministrit Johnson në duar

dostinex price maximize Reperi britanik Slowthai ka ndezur polemika në ceremoninë Mercury Prize mbrëmjen e kaluar duke mbajtur në dorë një model të kokës së prerë të Boris Johnson.

purchase inderal

interpret differin price Këngëtari bëri edhe thirrje ofenduese ndaj kryeministrit britanik në skenën Eventim Apollo të Londrës.

http://rankenvy.com/?author=44

weigh http://greekgirltravels.com/62827-sporanox-price.html Slowthai-2

http://idealcreditsolution.com/45668-lizol-price.html Transmetimi live i BBC u pre kur reperi mori në dorë kokën dhe ndërkohë dëgjoheshin në sfond duartrokitjet e publikut.

plavix cost Por, në rrjetet sociale u kritikua kjo sjellje e Slowthai-t, me njerëzit që e cilësuan si “budallallëk”.