Showbiz

Pas divorcit nga Albi Nako, Klaudia Pepa flet për statusin aktual: Jam në pritje të partnerit të ri

best site to buy clomid Historia disavjeçare e dashurisë së koreografit të njohur Albi Nako dhe balerinës së talentuar Klaudia Pepa, mori fund rreth një vit më parë. Pas largimit të Klaudias në Itali, ata u distancuan dhe thuhet se kjo ka qenë arsyeja e ndarjes. Në një intervistë të dhënë së fundmi për revistën “Class”, Klaudia Pepa ka folur për jetën e saj artistike dhe sigurisht nuk mund të mungonin pyetjet për jetën personale. Gazetarët e kanë pyetur për marrëdhënien që ruan me Albi Nakon pas ndarjes dha ajo është shprehur se nuk ka asgjë tjetër përveç respektit. “Një raport të qetë. Ndajmë respekt për njëri-tjetrin”,-shprehet ballerina, sipas Who. E pyetur për arsyen e ndarjes, Klaudia tregoi se pas largimit të saj ata morën rrugë të ndryshme. Më tej Klaudia shtoi se nuk ka gjetur ende një partner të ri, megjithatë qëndron në pritje.

is it safe to buy topamax online