Showbiz

PAPARAZZI/ Gruaja i fut këmbët në një këpucë Sinan Hoxhës, jeta që bën tani si burrë i martuar

Sinan-Hoxha-1

order augmentin Kënga e Sinan Hoxhës “8 me 2” u kthye në hitin më të dëgjuar nga shqiptarët dhe të gjithë qeshën me vargjet e saj, mirëpo së fundmi këngëtari ka treguar se megjithëse këngën e kishte bërë me nota humori, tani po i ndodhte vërtet t’ia bënte gruaja 8 me 2. Në një intervistë për “E-show”, Sinani rrëfeu pak javë më parë se tashmë që është martuar, jeta e tij ka ndryshuar dhe bashkëshortja Andrra ia ka bërë 8 me 2 jo vetëm atij, por të gjithë njerëzve.

buy lasix over the counter Sinan-Hoxha-3

“Në fakt atëherë e bëra me humor për të ngacmuar të tjerët, por tani mu kthye mua edhe po ma ka bërë 8 me 2, jo vetëm mua por të gjithë njerëzve. Në fakt nuk ta bëjnë gratë por ta bën vetë jeta, është vetë natyra. Pra ti s’je më vetëm, ti je vetë i dyti dhe ke përgjegjësi tjetër, nuk mund të shkosh në shtëpi kur të duash, por duhet të shkosh në një orar të caktuar, kështu është jeta ose mos u martoni! Për të gjithë ata që nuk janë të martuar mendojeni mirë se nuk është aq mjalt mjaltë!” u shpreh ai. Dhe duket se përditshmëria e tij ka ndryshuar shumë.

Sinan-Hoxha-2

Sinani nga jeta e beqarit dikur, duke se ka ndryshuar pasi tani shihet gjithmonë në shoqërinë e Andrrës dhe djalit të tyre. Paparazzi i revistës “Story” i ka fotografuar në një ditë të zakonshme, ku familja shihet tek sapo kanë zbritur nga makina e tyre luksoze. Duket se rituali i Sinanit tani është punë dhe familje./Story.al

Sinan-Hoxha-4

Sinan-Hoxha-5