FOTOSTORY

Njihuni me supervilën e Sonila Meços, e gjitha prej guri ndërtuar mes pyjeve (FOTOT)

abilify cost Gazetarja Sonila Meço ka prezantuar vilën e saj në Dardhë të Korçës dhe është mjaft e bukur.
Sonila-Meco-2

http://bestapartmentsinjacksonmississippi.com/84674-claritin-uk.html еxamine nortriptyline uk KORÇË– Sonila Meço ndodhet me pushime në vilën e saj në Dardhë të Korçës dhe ka publikuar pamje nga shtëpia prej guri në mes të gjelbërimit.

litigate http://www.trinityhaitianbaptistchurch.com/60020-buy-ginseng.html Sonila-Meco-3

http://airshow-magazin.de/54265-differin-gel-walmart-canada.html Me një pamje magjike, mes bredhave të lartë një vilë dy katëshe e gjitha prej guri. E madhe dhe me hapsira të bollshme, duket se Sonila Meço dhe bashkëshortin i saj kanë investuar shumë, për të shijuar ditët e tyre të pushimit në gjelbërimin që të fal zona e Dardhës.

hello Sonila-Meco-4

can you buy viagra over the counter ireland “Të “ushqesh” një kopësht me lule nis me duart në pleh, por përfundon duke ushqyer shpirtin. Në shtëpizën tonë jemi të gjithë kopshtarë,”- shkruan Sonila Meço në rrjete sociale, përkrah fotove të publikuara.