FOTOSTORY

Njihuni me sportisten më seksi në planet!

buy amoxicillin 500mg for tooth infection Quhet Sara Damjanovic dhe është nga Serbia. Ajo e filloi karrrierën si sportiste pasi ushtronte Takuendo. Jeta e Damjanovic do merrte një rrjedhë tjetër shumë shpejt dhe kjo falë mediave sociale. Ajo u bë e njohur nga postimi i fotove “hot” në mënyrë të vazhdueshme në rrjetet sociale kryesisht ne Instagram. Bukuroshja serbe ka tërhequr vëmendjen e shumë kompanive të modës në vendin e saj dhe më gjerë, teksa e ardhmja e saj tashmë duket më shumë në modeling, sesa në sport, shkruan Top Channel. Sara tani etiketohet edhe si sportistja më seksi në botë.

http://urenergyyoga.com/tag/yoga-with-a-view/?page_number_0=12